O firmie

 

Już od 1994r. nasze przedsiębiorstwo tworzy i produkuje elementy kamienne na podstawie Państwa zleceń.

Dzięki doświadczeniu które razem zdobyliśmy oraz dynamicznemu rozwojowi nasza Firma stała się liderem na rynku lokalnym jak i krajowym. Na dzień dzisiejszy dzięki wdrożeniu najnowocześnieszych technologii do obróbki kamienia oraz bardzo szerokiej gamie kolorów kamieni naturalnych którymi dysponujemy w swojej ofercie jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym zamówieniom.

Materiały które posiadamy sprowadzamy z całego świata dzięki czemu macie Państwo możliwość „zajrzenia” do najdalszych miejsc na ziemi a przez to zapoznanie się z przepięknymi walorami estetycznymi kamieni naturalnych.

Wszystkie te materiały posłużą nam do produkcji wyrobów od drobnych elementów architektury ogrodowej do wyszukanych elementów posadzek, kominków, parapetów, schodów czy też elewacji.

Wierzymy, że przez zapoznanie się z naszą ofertą materiałową, naszymi realizacjami  oraz informacjami zawartymi na naszej stronie przybliżymy Państwu profil naszej działalności oraz przedstawimy charakter naszej pracy.

 

 

 

TOP